Zapomnij o czekaniu w kolejkach!

Zapomnij o marnowaniu swojego czasu w kolejkach

Udogodnienie, które zostało wprowadzone wraz z nadejściem usługi lotto online pozwoli każdej osobie próbującej swojego szczęścia w grach losowych zaoszczędzić dużą ilość czasu. Kupno kuponu zawsze wiązało się ze znalezieniem odpowiedniego punktu sprzedaży posiadającego w swoim asortymencie kupony umożliwiające nam wytypowanie swoich liczb w poszczególnych grach lotto. Dzięki sprawnemu rozwojowi platforma lotto poszerzyła swoją ofertę o kupony możliwe do zakupu przez internet.

Nie musisz zastanawiać się nad tym, kiedy znajdziesz czas po pracy. Zapomnij też o staniu w korkach w drodze do punktu obsługi klienta. Lotto online to usługa pozwalająca na zakup kuponu w domowym zaciszu. Wystarczy wejść na stronę producenta, wybrać zakłady, którymi jesteśmy zainteresowani i dokonać płatności online w wygodny sposób za pośrednictwem konta bankowego.

Pójdź krok dalej w stronę swojej wygody i skorzystaj z mobilnej aplikacji lotto

Naszła cie ochota na to, aby zagrać w lotka podczas przerwy w pracy? Chcesz spróbować swojego szczęścia podczas powrotu z uczelni, czy też szkoły? Firma Lotto przygotowała się na taką ewentualność. Za każdym razem, gdy nie masz możliwości skorzystać z komputera lub po prostu jesteś poza domem, skorzystaj z mobilnej aplikacji na swoim telefonie.

Można ją pobrać za darmo ze sklepu z aplikacjami dostępnego w niemal każdej sieci partnerskiej telefonii komórkowej. Spróbuj swoich sił w grach takich, jak:

  • Euro Jackpot, którego główna nagroda losowania osiągnęła najwyższą liczbę w historii lotka opiewając na sumę 193 milionów złotych.
  • Mini Lotto oferujący częstszą częstotliwość wygranych, jednak z nagrodą główną zamykającą się na kwocie 400 tysięcy złotych.
  • Czy też jedna z nowszych ofert, którą jest Loteriada oferująca zamiast nagrody pieniężnej sprzęt elektroniczny w postaci netbooków, najnowszej generacji telewizorów LCD, odtwarzaczy blu-ray, cyfrowych aparatów fotograficznych. Należy pamiętać, że w przypadku loteriady po zdobyciu nagrody nie przysługuje nam jej wymiana na ekwiwalent pieniężny.